Allprint
Biuroserwis Wieczne pióra

All Print

Adres: Złota 69
00-819 Warszawa

Telefon: (22) 624-25-94

Fax: (22) 624-25-94

E-mail: biuro@allprint.com.pl

Grawerowanie laserem

Grawerowanie laserowe to nanoszenie na przedmioty wzorów i napisów pozwalające na uzyskanie trwałych, precyzyjnych i wysoce estetycznych efektów. Używane przez nas urządzenie Trotec Speedy 300 jest nie tylko maszyną uniwersalną, ale dzięki zastosowaniu najnowszych technologii również wydajną i pozwalającą uzyskać doskonałe rezultaty na wszystkich rodzajach materiałów.

Grawerowanie laserem pozwala na obróbkę plexi, laminatów grawerskich, drewna, sklejek, szkła, gumy i skóry, w tym również ekologicznej. Dzięki systemowi InPack zastosowanemu w laserze grawerowane materiały są bezpieczne, a efekt estetyczny i dokładny. Najlepszym przykładem zastosowania tej technologii są wykonywane przez nas trofea, nagrody czy dyplomy okolicznościowe.

Nanoszą symbole, grafiki lub teksty na przedmioty można w trwały i bezpieczny sposób znakować je nie tylko numerami seryjnymi, ale także nazwą firmy czy nazwiskiem użytkownika. Dzięki grawerowaniu nie jest konieczne dokonywanie żadnych nieestetycznych czy wyraźnie widocznych zmian poza wybraną informacją.

Wykorzystując tę technologię możemy także nanosić napisy na przedmioty osobiste takie jak pióra, wizytowniki, klucze, obudowy telefonów komórkowych i inne, wybrane przez klienta. Możliwości lasera dają zupełną dowolność w zakresie wybieranego wzoru czy tekstu. Oprócz zastosowań komercyjnych i personalizacji polecamy wykonywanie grawerów okolicznościowych.

Laser to nie tylko możliwość nanoszenia informacji, ale także wycinania i przycinania obiektów wykonanych z plexi, laminatów, sklejki czy papieru oraz matowienie szkła. Nasze urządzenie precyzyjnie wytnie nie tylko zaproszenia, kartki okolicznościowe, wizytówki czy etykiety, ale dzięki zaawansowanej optyce pozwala także na cięcie zgodnie z każdym życzeniem klienta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia naszego punktu.

 
Projekt i wykonanie: TUNA.pl & CODE4
Systemy zarządzania treścią CMS