Allprint
Biuroserwis Wieczne pióra

All Print

Adres: Złota 69
00-819 Warszawa

Telefon: (22) 624-25-94

Fax: (22) 624-25-94

E-mail: biuro@allprint.com.pl

Pieczątki i wizytówki

Proponujemy Państwu bogatą ofertę pieczątek w automatach samotuszujących znanych renomowanych firm: Trodat, Wagraf.
Obszerna kolekcja automatów umożliwia wykonanie dowolnych pieczątek np. faxymil, exlibris, pieczątki imienne lub firmowe z logo.
Pieczątki wykonujemy metodą grawerowana laserowego gumy, dzięki czemu uzyskujemy najwyższą możliwą jakość odwzorowania obrazu na pieczątce.


W ofercie mamy do wyboru różne formaty, w bogatej kolorystyce.


Wykonujemy pieczątki wielo kolorowe w Technologii Multi Color firmy Trodat gdzie możemy w atrakcyjny i niepowtarzalny sposób skomponować pieczątkę przy użycia maksymalnie 15 kolorów tuszu. Tak wykonane stemple wyróżniają sie z pośród innych jak i zwracają uwagę na dokument ostemplowany kolorową pieczątką.


Wykonujemy również suche pieczęci, idealne rozwiązanie jako zabezpieczenie dokumentów (dokument z odciśnięta suchą pieczęcie jest właściwie niepodrabialny), jak również uatrakcyjnienie wszystkiego co drukowane na papierze: listownik, papier firmowy, oferta handlowa i inne.


Wizytówki są atrakcyjną formą krótkiej prezentacji firmy na małym formacie. Rozdawanie wizytówek to podstawowy sposób wymiany kontaktów pomiędzy Tobą, a Twoimi kontrahentami i jednocześnie najtańsza forma reklamy.
Dysponujemy technologią cyfrową lub offsetową umożliwiającą druk wizytówek na papierach np. fakturowanych lub powlekanych.
Wystarczy przesłać na nasz adres mailowy dane, które mają się znaleźć na wizytówce następnie przesyłamy wzory do akceptacji.
Proste wzory wykonujemy bezpłatnie a czas realizacji staramy się dopasować do potrzeb klienta.

 
Projekt i wykonanie: TUNA.pl & CODE4
Systemy zarządzania treścią CMS